book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Rozrywka

Życie nocne

Gudauri

Życie nocne w Gudauri nie powala swoim rozmachem jednak dla chcącego nic trudnego! Poniżej przedstawiamy propozycję na ciekawe spędzenie wieczoru. Każdy znajdzie coś dla siebie, od spokojnych loungebarów z kominkiem po wyskokowe miejsca z muzyką do białego rana!

Night Club Marco Polo

Dla spragnionych wrażeń, adrenaliny i prędkości mamy do zaoferowania skutery śnieżne. Możliwa nauka jazdy i zmagania na torze tuż na obrzeżach Gudauri, lub też wyprawa z przewodnikiem w odleglejsze tereny.

Time Out

Loty na paralotni pozwolą Wam zobaczyć Gudauri z zupełnie innej perpsektywy. Od 15 do nawet 40 minut lotu. Jest to bez wątpienia jedna z atrakcji, która na długo pozostanie w waszej pamięci.

Cena: od 60$/osobę

Nowe Gudauri

Doskonały relaks po dużym wysiłku fizycznym. Rosyjska bania to zupełnie inna odmiana sauny, towarzyszy jej cała filozofia „parzenie się” z wykorzystaniem zabiegów za pomocą specjalnych gałązek które pobudzają krążenie i podnoszą temperaturę podczas pobytu w pomieszczeniu o dużej wilgotności.

Świetny pomysł na odprężenie, filiżankę ziołowej herbaty, zapach drewna i intymna atmosfera z przepięknym widokiem na Gudauri. Gorąco polecamy!

Czas trwania: 2h

Ilość osób: 6

Cena: 220 lari/2h dla ekipy 6cio osobowej

Alpina Lounge Bar

Magistyle

Zapraszamy na zwiedzanie zabytków przepięknej stolicy Gruzji z polskojęzycznym przewodnikiem. Podczas naszego spaceru odwiedzimy potężną twierdzę Narikala (VI-VIII w.), pamiętającą rządy arabskich emirów, cerkwie Anchiskhati (V-VI w.), Metekhi (XIII w.) i Sioni (XI-XII w.), tbiliskie łaźnie siarkowe w najstarszej bo 1500- letniej dzielnicy Abanotubani. Wjedziemy kolejką podziwiać panoramę miasta u stóp pomnika Kartlis Deda – Matki Gruzji (XX w.). A całość zakończymy spacerem po głównej arterii Tbilisi – Aleją Rustaveli.

Program możemy dowolnie modyfikować pod życzenie grupy.

Czas trwania: 3 godziny
Ilość uczestników: 4-12
Cena: 40$

Lodge

Położone zaledwie 30 km od Gudauri Kazbegi przyciąga turystów i spragnionych górskiej przygody majestatycznym Kazbegiem, u stóp którego położona jest miejscowość. Poza trzecią co do wielkości górą Gruzji 5033 m.n.p.m możecie zobaczyć tu wspaniałą Cerkiew św. Trójcy (Gergeti) lub odwiedzić słynny designerski Hotel Rooms z którego roztacza się wspaniały widok na jedno i drugie.

Tradycyjna gruzińska kolacja połączona z tańcami i śpiewami polifonicznymi

Gruzja to biesiada i słynne gruzińskie supry. Wasza wizyta w tym kraju będzie niepełna jeżeli przynajmniej raz nie zasiądziecie za stołem uginającym się od potraw i przy akompaniamencie muzyki nie będziecie wznosić tradycyjnych toastów pod dyktando Tamady.

Mamy do zaproponowania dwie opcje – tą ze zdjęć z tańcami i śpiewami w jednej z tbiliskich restauracji specjalizujących się w takich wydarzeniach lub też wersję lokalną w prawdziwym gruzińskim domu z gospodarzem w roli Tamady i lokalnymi artystami.

Zdecydujcie sami i zafundujcie sobie niezapomniane przeżycia. Gaumarjos!

Atrakcje: Tamada, żywa muzyka, tańce
Jedzenie i napoje: zagwarantowane
Ilość uczestników: dowolna
Czas trwania: 3 godziny
Cena: 30$/osoba