book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bakuriani (ბაკურიანი)

Bakuriani to najstarszy gruziński kurort podzielony na trzy części: Didveli, Kokhta, Mitarbi.

Położony na wysokości 1861 m.n.p.m gwarantuje doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa alpejskiego. Sezon trwa 4 – 5 miesięcy natomiast łagodne stoki są idealnym miejscem do rozpoczęcia nauki dla dzieci i początkujących adeptów sportów zimowych. Znajdziecie tu 14 km oznakowanych tras, 3 wyciągi i jedna kolej linową.

1935 rok uważa się za pierwszy rok istnienia kurortu, natomiast jego świetność przypadła na lata 50te XX wieku kiedy to otwarto dwie skocznie narciarskie (45 i 47 metrów) i rozpowszechniono sporty zimowe wśród lokalnej ludności.

Kokohta, Mitarbi oraz Didveli. Ponad 30 km doskonale przygotowanych i pustych tras oraz niesamowicie ciekawy teren zachęcający do freestyle’u i fanowej jazdy.

Jeździmy tutaj między trzema szczytami Didveli (1861 m.) Kokohta 2 (2255 m.) oraz Mitarbi (1500 m.). Spore inwestycje ostatnich lat w infrastrukturę sprawiły, że ogromne połacie terenu stały się łatwo dostępne, natomiast nie ma tu praktycznie freeriderów więc jazda po lesie jest do upadłego. Kurort dynamicznie się rozwija i odbędą się tu Mistrzostwa Świata w Skokach narciarskich w 2019 także inwestycje idą pełna parą. Poza tym znajduje się on w samym sercu Borżomskiego Parku Narodowego (Zielonych płuc Gruzji oraz miejsca gdzie wytwarzana jest słynna na cały świat woda Borżomi)

Warunki

Skipassy

Instruktorzy

Wypożyczalnie

Freeride

Noclegi

Wydarzenia

Rozrywka

Spa / Wellness

Bary

Restauracje

Foto / Video