book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Goderdzi

Odkryj

góry Adżarji

Goderdzi to jeden z najmłodszych kurortów Gruzji, otwarty w 2015 roku oferuje póki co 2 gondole. Docelowo ma tu być siedem wyciągów i kurort dynamicznie rozwija swoją infrastrukturę każdego sezonu. Największą bolączką jest dojazd jednak i to ma się w najbliższym czasie zmienić. Goderdzi leży zaledwie 120 km od Batumi co sprawia, że nieduża odległość od Morza Czarnego bardzo dobrze wpływa na ilość śniegu jaki tu spada. Jest to doskonałe miejsce dla osób lubiących przestrzeń oraz nietknięte tereny. Łagodne stoki oraz niezbyt gęsty las oferują doskonałe warunki do uprawiania freeride’u.

Jeżeli chodzi o bazę noclegową to jest ona dość skąpa – jeden hotel i 4 dobrze wyposażone domki. Bez wątpienia Goderdzi należy traktować jako ciekawostkę wartą odwiedzenia, ale nie polecalibyśmy tego miejsca na dłuższy wypoczynek chyba, że ktoś szuka dziczy i spokoju.

Z drugiej strony przełęczy Goderdzi w miejscowości Bakhmaro funkcjonuje jedyny na terenie Gruzji Cattskiing pozwalający cieszyć się nietkniętymi terenami i wyjeżdżać na szczyty za pomocą ratraka.

Wysokość: 1700 – 2390 m n.p.m.
Sezon: od połowy grudnia do końca maja

Warunki

Skipassy

Instruktorzy

Wypożyczalnie

Freeride

Noclegi

Wydarzenia

Rozrywka

Spa / Wellness

Bary

Restauracje

Foto / Video