book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Gudauri

Niezwykła

przygoda

Gudauri to doskonałe miejsce by zacząć swoją przygodę z freeridem lub też podnieść swoje umiejętności. Długie łagodne stoki, mała ilość drzew i kamieni sprawiają, że jest bardzo bezpiecznie. Zagrożenie lawinowe istnieje, jednak w porównaniu z innymi regionami jest niskie. Sezon trwa od końca grudnia do połowy kwietnia i statystycznie możecie liczyć na 30 „powder days". Dostępność terenu jest spora i nawet kilka dni po opadach znajdziecie nietknięte miejsca gdzie można zostawić swoją linie.

Jeden z najciekawszych freeridowych spotów Gudauri. Dolina Milioni to 1100 metrów wertykalnego zjazdu po nieruszonym śniegu, bardzo zróżnicowany teren zakończony ponad kilometrowym zjazdem wzdłuż koryta rzeki, bajeczne widoki i wyjazd na Gruzińską Drogę Wojenną przez opuszczoną wioskę.

Poziom trudności: 3 z 5
Różnica wysokości: 1100m
Ilość uczestników: 4-12
Podejście do startu: 40 minut
Długość: 4 godziny
Cena: 40$

Zjazd po bezkresnych polach Kudebi do doliny Hade, poza jazda w puchu czeka Was również wycieczka krajobrazowa po samej dolinie a tam: stare wieże obronne, przepiękny wodospad i naturalne źródło wody siarkowej. Zakończymy transferem do Gudauri.

Poziom trudności: 3 z 5
Różnica wysokości: 1200m
Ilość uczestników: 4-12
Podejście do startu: 3,5-4 km
Długość: 4 godziny
Cena: 65$

3–dniowy program to idealna opcja żeby poznać freeridowe możliwości Gudauri. Pierwszego dnia zabierzemy Was na jeden z wariantów doliny Kobi, drugie dnia zapoznamy z możliwościami Góry Bidary, a całość programu zakończymy upalając pola poniżej klasztoru Lomisi. Jest to oferta skierowana do osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Poziom trudności: 2 z 5
Ilość metrów wertykalnych w dzień: 900-1200m
Ilość uczestników: 4-12
Ilość dni: 3
Długość: 3-5 godzin
Cena: 110$

Jest to oferta skierowana do osób, które mają już doświadczenie w jeździe poza trasami, wiedzą jak posługiwać się lawinowym ABC, znają reguły jazdy w grupie i nie straszne im piesze podejścia. W ciągu 5 dni zobaczycie to co najlepsze w Gudauri, program złożony jest ze zjadów w Dolinie Kobi, ze szczytu Bidary, klasztoru Lomisi, doliny Milioni oraz doliny Hade

Poziom trudności: 2 z 5
Ilość metrów wertykalnych w dzień: 900-1200m
Ilość uczestników: 4-12
Ilość dni: 5
Długość: 3-5 godzin
Cena: 180$

Pielgrzymka backcountry do klasztoru polożonego na wysokości 2200 metrów, podejscie 3 – 4 godziny, na górze zwiedzanie klasztoru założonego 1500 lat temu, rozmowa z mnichami, a następnie wspaniały zjazd po rzadkim lesie i nietkniętych polach. Transfer z i do kurortu w cenie.

Poziom trudności: 3 z 5
Różnica wysokości: 900m
Ilość uczestników: 4-12
Podejście: 3 godziny
Długość: 5 godzin
Cena: 50$

Zjazd z Bidary w stronę Gruzińskiej Drogi Wojennej jest jednym z najbardziej malowniczych w Gudauri. Po niedługim podejściu po grzbiecie przed nami otworzą się północno zachodnie stoki Bidary na których długo utrzymuje się dobry śnieg, nawet jeśli długo nie pada. Różnorodność terenu pozwala wybrać trasę zjazdu do poziomu jazdy grupy także satysfakcja gwarantowana!

Poziom trudności: 2 z 5
Różniac wysokości: 1000m
Ilość uczestników: 4-12
Podejście do startu: 40 min
Długość: 3 godziny
Cena: 35$

Jeden z najbardziej popularnych i malowniczych zjazdów w Gudauri. Północna ekspozycja gwarantuje dobry śnieg, a nasi przewodnicy najlepsze miejsca gdzie będzie czekał on na Was nietknięty. Jest kilka opcji przejechania doliny – dla początkujących (Kobi Light), dla bardziej doświadczonych (Kobi Pro) i dla szukających wrażeń i adrenaliny (Kobi Grande). Po osiągnięciu najwyższego punktu Gudauri szczytu Sadzele (3300 m) krótkim spacerem udajemy się do punktu startu, tam czekają na nas szerokie pola puchu i doskonałe widoki na góry Wysokiego Kaukazu, w tym i majestatyczny Kazbeg (5047m)

Poziom trudności: 2 z 5
Różnica wysokości: 1200m
Ilość uczestników: 4-12
Podejście do startu: 5 min
Długość: 3 godziny
Cena: 35$