book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Instruktorzy

Polscy

Instruktorzy w Gudauri

Jeżeli szukacie polskojęzycznego instruktora lub przewodnika to nie mogliście lepiej trafić. Nasza wykwalifikowana kadra chętnie pomoże Wam w nauce lub poprawie techniki jazdy, czy to na trasie czy to w puchu.

Zajęcia dla zaczynających od zera, małych dzieci, początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych fanów białego szaleństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kadrą i wybór najlepszej opcji szkolenia.

Iwo Gumuła

Iwo pracuje w Gudauri od 2014 roku. Instruktor z powołania, jak mało kto ma rozebraną technikę do najmniejszego detalu. Były Mistrz letniej odmiany narciarstwa. Swoją wiedze wykorzystuje w jeździe poza trasami, aktywny wspinacz. Przewodnik freeridowy z mocnym ukierunkowaniem na piesze wycieczki.

Instruktor rekreacji
Instruktor skitourowy
Przewodnik
Szkolenia: zaawansowana technika jazdy, jazda sportowa na tyczkach, jazda poza trasami, skitour

Iweta Gazur

Iweta w Sakartvelo zakochała się niedawno, ale za to wpadła po uszy. Od trzech sezonów odkrywa gruzinskie zbocza i żleby kierowana miloscia do jazdy w puchu. Jej kolorowa osobowosc i nie znikajacy z twarzy usmiech sprawiaja, ze kazdego potrafi zarazic swoja pasja. Iweta to z natury wloczega, a z wyksztalcenia pedagog. Ta kombinacja sprawia, ze szkolenia z nia to polaczenie profesjonalnego podejscia i dobrej zabawy. Dzieci ja uwielbiaja, a dorosli cenia za cierpliwosc. W zyciu zdeterminowana zawsze stawia sobie wysoko poprzeczke.

Instruktor rekreacji
Szkolenia: od zera, początkujący, średnio – zaawansowani, dzieci

Sebastian Czerniawski

Przygodę z Gudauri rozpoczął w 2013 roku. Od tamtej pory stara spędzać się jak najwięcej czasu na Kaukazie. Instruktor sportu i rekreacji, Akademicki Mistrz Polski w dyscyplinie freestyle. Wykładowca w szkole freeride’u Snow Lab, trener w KS Ronin.

Instruktor sportu
Instruktor rekreacji
Trener KS Ronin
Wykładowca szkoły freeride’u Snow Lab Gudauri
szkolenia: zaawansowana technika jazdy, jazda poza trasami, freestyle, podstawy splitboardingu, freeride

Piotrek Rząca

Piotrka śmiało można nazywać w Gudauri miejscowym. Zna tutaj każdy kąt i obfotografował każdy stok. Lubi szkolenia indywidualne i jazdę poza trasami w okolicach kurortu.

Instruktor rekreacji
Szkolenia: średnio zaawansowani, początkujący, podstawy techniki jazdy poza trasami

Instruktorzy SnowLab

Instruktorzy SnowLab oferują swoje usługi, zajęcia prowadzone są w języku angielskim lub rosyjskim (na życzenie klienta). Wieloletnie doświadczenie, szkolenia indywidualne i grupowe. Dorośli i dzieci, od zera do bohatera.

Instruktorzy narciarstwa
Instruktorzy snowboardu
Szkolenia indywidualne
Szkolenia grupowe
Nauka dzieci