book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Skitour / Splitboard

splitboard

skitoury

Gudauri to nie tylko kurort i pobliska dolina Kobi, to przede wszystkim masyw Kazbegu oferujący sporą ilość 3 – tysięczników. To właśnie ze szczytu Dedeany, Mekheti i Bidary możecie spojrzeć na kurort z innej perspektywy i zrozumieć jak rozległe tereny otaczają płaskowyż na którym położny jest ośrodek.

Zapewniamy programy jedno i kilkudniowe ze szkoleniem lawinowym, poprawą techniki jazdy oraz wstępem do wytyczania tras i poruszania się w terenie.

Poniżej nasze najciekawsze programy.

Dedeena – przepiękna góra przyciągająca swoimi skalnymi półkami, widać ja praktycznie z każdego miejsca kurortu. Cyrk Dedeeny jest doskonałym placem zabaw gdzie każdy znajdzie swoją linię, wybierając czy to pola czy krótkie ale strome żleby

Poziom trudności: 3 z 5
Różnica wysokości: 1200m
Ilość uczestników: 4-12
Podejście do startu: 3-4 godziny
Długość: 6 godzin
Cena: 55$

Kto powiedział, że w Gudauri nie ma możliwości jazdy po lesie? Kiedy ostro sypie na kurorcie przeważnie nic nie widać i nie ma jak jeździć. Nasi przewodnicy mają na to odpowiedź i zapraszają na niesamowite zjazdy po bajkowym lesie. Podejście na skitourze lub splitboardzie, jest też możliwość podejścia na śnieżnych rakietach.

Poziom trudności: 3 z 5
Różnica wysokości: 900m
Ilość uczestników: 4-12
Podejście: 3 godziny
Długość: 5 godzin
Cena: 55$

Widokiem z Mekheti zachwycają się absolutnie wszyscy przyjeżdżający do Gudauri. Długie i dość niebezpieczne wejściejest nie tylko ciekawe ze względu na przyrodę ale również historię, porzucona wioska i wychwalana przez poetów dolina Aragvi pozwolą Wam poczuć surowość tego miejsca jednak zjazd po ogromnych śnieżnych polach wynagrodzi długi marsz.

Poziom trudności: 4 z 5
Różnica wysokości: 1200m
Ilość uczestników: 4-12
Podejście: 3-4 godziny
Długość: 6 godzin
Cena: 55$

Pielgrzymka backcountry do klasztoru polożonego na wysokości 2200 metrów, podejscie 3 – 4 godziny, na górze zwiedzanie klasztoru założonego 1500 lat temu, rozmowa z mnichami, a następnie wspaniały zjazd po rzadkim lesie i nietkniętych polach. Transfer z i do kurortu w cenie.

Poziom trudności: 3 z 5
Różnica wysokości: 900m
Ilość uczestników: 4-12
Podejście: 3 godziny
Długość: 5 godzin
Cena: 50$