book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

O nas

Gruzja

w zasięgu ręki

Zimawgruzji.pl to serwis informacyjny który ma pomóc w realizacji Waszego wolnego czasu w Gruzji. Nasze wieloletnie doświadczenie na lokalnym rynku turystycznym gwarantuje wysoką jakość usług. Nie jesteśmy jedynie pośrednikiem z Polski, ale koordynatorem na miejscu. Tym sposobem nie wysyłamy was w góry na własną rękę, tylko jesteśmy do dyspozycji podczas waszego wypoczynku na Kaukazie.

  • Polski przedstawiciel na miejscu
  • Usługi concierge - kontakt z opiekunem podczas całego pobytu
  • Dowolny sposób opłaty - przelew, karta kredytowa, Paypal
  • Indywidualne podejście do każdego klienta

Oferujemy szerokie spektrum usług dla gości odwiedzających Gudauri i inne zimowe kurorty. Nasza oferta jest zawsze dostosowana do zainteresowań, oczekiwań i potrzeb turystów. Zapewniamy szeroki wybór obiektów noclegowych, polecamy tylko sprawdzonych kontrahentów i gwarantujemy satysfakcję podczas waszego urlopu. Przeżyjcie z nami niezwykłą przygodę na Kaukazie!

Współpracujemy z najlepszymi podwykonawcami i poza zapewnieniem wysokiej jakosci usług chcemy Wam również pokazać autentyczna i prawdziwa Gruzję. Korzystając z naszych usług możecie być pewni, że zobaczycie lokalny koloryt bez ryzyka związanego z nieznajomością języka, kultury czy obyczajów. Oferujemy również wyprawy freeridowe, instruktorów narciarstwa i snowboardu oraz masę innych atrakcji. Dajcie się oczarować!