book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Snow Safari

Zapoluj

na zimę

Snow Safari to najlepszy sposób zobaczyć wszystkie kurorty Gruzji. Oferujemy Wam dowolną konfigurację przy wyborze destynacji, chętnie też pomożemy przygotować ciekawy program połączony ze zwiedzaniem Gruzji po drodze.

Doskonała oferta dla ludzi ceniących sobie wolność i dla grup znajomych chcących przeżyć coś wyjątkowego. Organizujemy auta z kierowcą, opiekę polskojęzycznego pilota/przewodnika, który ułatwi i umili Wam chwile w podróży. Na miejscu możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji – jazdy ratrakiem, skuterami śnieżnymi, loty na paralotniach, czego tylko dusza zapragnie.

Dla chętnych freeride z lokalnymi przewodnikami lub też wyprawy skitourowe czy heliboarding. W Goderdzi opcja pojeżdżenia na skuterach śnieżnych i na ratraku.

Transport komfortowymi samochodami Mitsubishi Delica z napędem 4×4. Grupy 6 lub 12 osobowe.

Zapoznajcie się poniżej z naszymi propozycjami.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, w ciągu 24h przygotujemy dla was kalkulację oraz prześlemy szczegółowy program naszej wycieczki.

Zapraszamy Was na śnieżne safari po Zachodniej Gruzji. Zobaczycie trzy najmłodsze kurorty zimowe, w Swanetii będziecie mieli okazję podziwiać najwyższe szczyty gruzińskiego Kaukazu natomiast w Adżarii jeździć w najbardziej śnieżnym miejscu Niskiego Kaukazu – Goderdzi. Będzie to tydzień pełen wrażeń i dobrego jeżdżenia, ponieważ miejsca te dopiero są odkrywane i największym ich atutem jest nowa infrastruktura i zupełny brak kolejek.

Ilość dni: 7
Ilość uczestników: 6-12
Odległość między ośrodkami: 300 km

Cena: 1000 euro

Program all inclusive pozwoli Wam dogłębnie poznać zimową ofertę Gruzji i stać się ekspertami w sprawie zimowych kurortów. Od Gudauri do Goderdzi, spod stóp Kazbegu do brzegów Morza Czarnego i aż do dalekiej Swanetii. Zobaczycie wszystko i jeszcze więcej bowiem poza górami czeka Was zwiedzanie Tbilisi i Batumi, no i przejedziecie ponad 1000 km po drogach Gruzji. Opcja dla wielbicieli podróży ale też nielada gratka dla miłośników szusowania.

Ilość dni: 12
Ilość uczestników: 6-12
Odległość między ośrodkami: 1000 km

Cena: 1299 euro

 

Polowanie na prognozę ma na celu jazdę w najlepszych warunkach śniegowych jakie panują podczas waszego pobytu w Gruzji. Trasę naszego safari ostateczni określamy po waszym przybyciu na miejsce, natomiast wcześniej decydujemy się czy skupiamy się na wysokich górach (Gudauri, Swanetia, Racha) czy może na Niskim Kaukazie (Goderdzi, Bakuriani) czy robimy opcję łączoną (np. Gudauri – Bakuriani/Swanetia – Goderdzi). Wybór należy do Was jednak my pomożemy Wam w odnalezieniu najlepszego śniegu i najlepszej jazdy.

Ilość dni: od 7 do 14
Ilość uczestników: 6-12
Odległość między ośrodkami: w zależności od trasy

Cena: indywidualna wycena