book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

5 kurortów Gruzji

Niezwykła

przygoda

Pięć gruzińskich kurortów - Gudauri, Tetnuldi, Hatsvali, Bakuriani i Goderdzi. Każdy z nich inny, każdy ma do zaoferowania zupełnie coś innego. W każdym czeka Was doskonała jazda, zapierające dech w piersiach widoki i niesamowita przyroda. Zapraszamy w podróż, która Was oczaruje. Grzbiety wysokiego i niskiego Kaukazu, majestatyczne szczyty, ogromne połacie nietkniętego śniegu, już dziś zapraszamy na Snow Safari.

Trasa

Wybierając opcję odwiedzenia wszystkich kurortów Gruzji wybieracie się na wycieczkę niemalże po całym kraju. Wzgórza Niskiego i Wysokiego Kaukazu, rejon Kazbegi ze słynnym Gudauri, Bakuriani w Borżomskim Parku Narodowym, Goderdzi u stóp Morza Czarnego no i w końcu odległa Swanetia. Zapnijcie pasy i szykujcie się na śnieżną eskapadę, która przybliży Wam to co w Gruzji najpiękniejsze.

Dzień 1

Przylot do Tbilisi. Transfer do Gudauri (ok 2 godziny). Nastepnie rozmieszczenie w hotelu/apartamentach. Odpoczynek. Pierwszy dzień jazdy, zapoznanie z kurortem. Wieczorem kolacja. Czas wolny

Dzień 2

Po śniadaniu jazda na kurorcie. Dla chętnych możliwość zorganizowania freeride’u lub heliboardingu. Wieczorem kolacja. Czas wolny.

Dzień 3

Śniadanie. Jazda na kurorcie. Ok godz. 15 wyjazd do Bakuriani. Po drodze możliwość odwiedzenia parku w Borjomi. Przyjazd do kurortu. Rozmieszczenie w hotelu/apartamentach. Kolacja. Czas wolny.

Dzień 4

Śniadanie. Następnie zapoznanie z Bakuraini oraz pozostałymi częściami kurortu – Didveli, Kokohta – Mitarbi. Wieczorem kolacja i czas wolny.

Dzień 5

Śniadanie. Następnie jazda na kurorcie. O godz. 15 wyjazd do Batumi. Rozmieszczenie w hotelu. Kolacja. Wieczorny spacer po mieście. Czas wolny.

Dzień 6

Wczesne śniadanie. Przejazd do kurortu Goderdzi. Rozlokowanie w domkach przy samym stoku. Następnie zapoznanie z kurortem. Wieczorem kolacja. Czas wolny.

Dzień 7

Śniadanie. Jazda na kurorcie. O godz. 14:00 wyjazd do Mestii. Po drodze obiadokolacja w Zugdidi. Przyjazd do Mestii w godzinach wieczornych. Rozmieszczenie w guesthousie. Nocleg.

Dzień 8

Śniadanie. Transfer do kurortu Tetnuldi oddalonego 15 km od Mestii. Zapoznanie z trasami i infrastruktura. Jazda do zamknięcia wyciągów. Powrót do Mestii. Obiadokolacja. Czas wolny.

Dzień 9

Śniadanie. Po śniadaniu transfer do oddalonego 7 km od Mestii kurortu Hatsvali. Jazda po trasach, dla chętnych możliwość freeride’u po pobliskich lasach do drogi. Powrót do kurortu samochodem. Następnie powrót do Mestii. Obiadokolacja. Czas wolny.

Dzień 10

Śniadanie. Po śniadaniu wyjazd do kurortu – do wyboru Hatsvali lub Tetnuldi. Jazda do zamknięcia wyciągów. Powrót do Mestii. Zwiedzanie swańskiej wieży, dla chętnych wizyta w muzeum etnograficznym. Wieczorem pożegnalna kolacja. Czas wolny.

Kurorty
Gudauri, Bakuriani, Goderdzi, Hatsvali, Tetnuldi, Goderdzi

Ilość dni
10 dni

Świadczenia
Auto z kierowcą, transfery, opieka polskiego pilota, noclegi z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje), skipass, tradycyjna gruzińska kolacja z tamadą,

Samochód
Mitsubishi Delica 4X4. Maksymalna ładowność 6 osób ze sprzętem narciarskim. Możliwość wynajmu dwóch lub większej ilości aut

Cena za osobę: 1299 euro