book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Hatsvali – Tetnuldi – Goderdzi

Góry Zachodniej

Gruzji

Zapraszamy Was do odwiedzenia zachodniej Gruzji i dwóch całkowicie różnych kurortów - Goderdzi w Adżarii oraz wysokogórskiej Swanetii z małym Hatsvali i potężnym Tetnuldi. Łączy je za to ogromna ilość śniegu, który pada tu obficie ze względu na bliskość Morza Czarnego i idących znad niego frontów, które opierają się o najwyższe góry Gruzji w Swanetii (Ushba 4909 m.n.p.m, Shara 5203 m.n.p.m, Tetnuldi 4828 m.n.p.m) oraz trochę mniejsze od nich Góry Adżarskie. Ogromna różnorodność terenu, gwarancja śniegu i nietkniętych polan i lasów tylko dla Was.

Trasa

Kutaisi – Mestia – Hatsvali – Tetnuldi – Goderdzi – Kutaisi

Dzień 1

Przylot do Kutaisi w godzinach porannych. Transfer do Mestii (ok. 5 godzin jazdy, w zależności od warunków na drodze). Zakwaterowanie w Guesthousie. Dla chętnych możliwość odwiedzenia Muzeum Etnograficznego lub Swańskiej Wieży. Kolacja. Czas wolny.

Dzień 2

Po śniadaniu transfer do Tetnuldi. Zapoznanie z kurortem. Jazda po trasach. Dla chętnych możliwość zorganizowania freeride’u z przewodnikiem. Powrót do Guesthouse’u około 17:00. Obiadokolacja. Czas wolny.

Dzień 3

Po śniadaniu transfer do Hatsvali. Zapoznanie z kurortem, jazda po trasach. Dla chętnych możliwość zorganizowania jazdy poza trasami (w lesie) z przewodnikiem. Powrót do Guesthouse’u po skończonej jeździe. Obiadokolacja połączona z degustacją lokalnych produktów. Czas wolny.

Dzień 4

Po śniadaniu transfer do Tetnuldi. Jazda po kurorcie, dla chętnych możliwość zorganizowania freeride’u z przewodnikiem. Po skończonej jeździe powrót do Guesthouse’u. Obiadokolacja. Czas wolny.

Dzień 5

Śniadanie. Ostatni dzień jazdy w Swanetii, jeździmy w Hatsvali z przepięknym widokiem na Ushbę. Po skończonej jeździe powrót do Guesthouse’u, szybki prysznic, pakowanie i obiad. Następnie transfer do Goderdzi (ok. 5 h). Wieczorem przyjazd do kurortu. Nocleg w domkach przy samym stoku.

Day 6

Day tour to Gona valley. Departing in the morning, you will spend the day guiding you through the trees and gullies of Gona valley.

Dzień 7

Śniadanie. Jazda w Goderdzi. Po skończonej jeździe transfer do Batumi. Spacer po nadmorskim kurorcie. Pożegnalna kolacja z Tamadą i tradycyjnymi pieśniami gruzińskimi. Czas wolny. Nocleg.

Dzień 8

Po śniadaniu wyjazd do Kutaisi. Wylot o godz. 12:55, 13:35 – lądowanie w Warszawie

Kurorty / Miasta
Hatsvali, Tetnuldi, Goderdzi / Kutaisi, Batumi

Ilość dni
8 dni

Świadczenia
Auto z kierowcą, transfery, opieka polskiego pilota, noclegi z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje), skipass, tradycyjna gruzińska kolacja z tamadą, zwiedzanie Batumi i Mestii

Samochód
Mitsubishi Delica 4X4. Maksymalna ładowność 6 osób ze sprzętem narciarskim. Możliwość wynajmu dwóch lub większej ilości aut

Cena za osobę: 1000 euro

Proponowane daty:

Styczeń : 6 – 13, 13 – 20, 20 – 27, 27 – 3 luty

Luty : 3 – 10, 10 – 17, 17 – 24, 24 – 3 marzec

Marzec : 3 – 10, 10 – 17, 17 – 24, 24 – 31, 31 – 7 kwiecień

Kwiecień : 7 – 14