book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bary

poza stokiem

atrakcje

Nie samym jeżdżeniem człowiek żyje, a przecież jest jeszcze tyle ciekawego do zrobienia podczas urlopu. Zachęcamy was do skorzystania z szerokiego wachlarza rozrywek jakie oferują nasi lokalni partnerzy.

Vitamin Bar

Kultowy bar Gudauri, niegdyś jedyna opcja na terenie kurortu, dzisiaj powiększone akwarium na górnej stacji drugiego krzesełka. Miejsce to warto odwiedzić z powodu  niesamowicie wyluzowanej atmosfery, która osobom nie przyzwyczajonym do gruzińskiego tumiwisizmu może wydawać się irytująca. Ci którym się nie spieszy będą zachwyceni. Zdecydowanie warto spróbować pizzy, lobiani czy absolutnego hitu zupy pomidorowej!

Mego Bari

Mego Bari po gruzińsku oznacza przyjaciel. Przyjazna atmosfera, nowa jakość w Gudauri dzięki grupie przyjaciół, która zapragnęła stworzyć coś wyjątkowego. Tętniące życiem miejsce z doskonałym widokiem na góry. Często muzyka na żywo oraz inne niespodzianki od właścicieli. Dobra kuchnia, niestety czasami trzeba dłużej poczekać ale jest opcja szybszych dań wydawanych na zewnątrz.

Mtvari Aluvari

Doskonały relaks po dużym wysiłku fizycznym. Rosyjska bania to zupełnie inna odmiana sauny, towarzyszy jej cała filozofia „parzenie się” z wykorzystaniem zabiegów za pomocą specjalnych gałązek które pobudzają krążenie i podnoszą temperaturę podczas pobytu w pomieszczeniu o dużej wilgotności.

Świetny pomysł na odprężenie, filiżankę ziołowej herbaty, zapach drewna i intymna atmosfera z przepięknym widokiem na Gudauri. Gorąco polecamy!

Czas trwania: 2h

Ilość osób: 6

Cena: 220 lari/2h dla ekipy 6cio osobowej

Szaszłycznie