book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Hostel Happy Yeti

Najweselszy

hostel Gudauri

Hostel Happy Yeti bez wątpienia jest najlepszym hostelem w Gudauri. Prowadzony przez kolektyw polsko – ukraiński poza noclegami oferuje również rozrywkę, na parterze znajduje się Happy Yeti Bar, który czasami przekształca się najweselszą salę balową Gudauri!

W hostelu jest 12 pokoi (cztery 4 osobowe , cztery „szóstki” i 4 pokoje dwoosobowe), dwa duże pokoje wspólne, pomieszczenie na sprzęt i oczywiście.. bar. Każdy pokój posiada własną łazienkę (prysznic, WC, umywalka, lustro i suszarka na ręczniki). Pokoje są sprzątane codziennie. Do dyspozycji gości wszelkiego rodzaju gadżety – żelazko, suszarka do włosów. W całym budynku dostęp do Wi-Fi.

Na parterze hostelu znajduje się bar (czynny do północy). W menu piwo, wino, czacza, a także zakąski i napoje bezalkoholowe. Bezpłatna kawa i herbata przez cały dzień. Na wyposażeniu wiele gier planszowych, zestaw do poker. Projektor, duży ekran, komputer z zestawem filmów o śniegu i oczywiście dobra muzyka. Uwaga ! Od czasu do czasu organizujemy imprezy.

Jedną z zasad hostelu: nie zjesz dobrze, nie będziesz się dobrze bawił. Śniadanie serwujemy od 9:00, a obiadokolacje o 17:30. Kuchnia europejska i gruzińska. Śniadanie przybiera różne formy, czasem na słodko, czasem na słono – zawsze syto i smacznie. Tutaj wiele zależy od wyobraźni szefa kuchni. Kolacja składa się z gorącej zupy, drugiego dania mięsnego (na życzenie opcja wege) i sałatka ze świeżych warzyw. Staramy się, aby zróżnicować menu, więc danie główne w ciągu tygodnia są nie są zazwyczaj powtarzane.