book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Restauracje

poza stokiem

atrakcje

Nie samym jeżdżeniem człowiek żyje, a przecież jest jeszcze tyle ciekawego do zrobienia podczas urlopu. Zachęcamy was do skorzystania z szerokiego wachlarza rozrywek jakie oferują nasi lokalni partnerzy.

Skutery śnieżne

Dla spragnionych wrażeń, adrenaliny i prędkości mamy do zaoferowania skutery śnieżne. Możliwa nauka jazdy i zmagania na torze tuż na obrzeżach Gudauri, lub też wyprawa z przewodnikiem w odleglejsze tereny.

Loty na paralotni

Loty na paralotni pozwolą Wam zobaczyć Gudauri z zupełnie innej perpsektywy. Od 15 do nawet 40 minut lotu. Jest to bez wątpienia jedna z atrakcji, która na długo pozostanie w waszej pamięci.

Cena: od 60$/osobę

Carskie banie

Doskonały relaks po dużym wysiłku fizycznym. Rosyjska bania to zupełnie inna odmiana sauny, towarzyszy jej cała filozofia „parzenie się” z wykorzystaniem zabiegów za pomocą specjalnych gałązek które pobudzają krążenie i podnoszą temperaturę podczas pobytu w pomieszczeniu o dużej wilgotności.

Świetny pomysł na odprężenie, filiżankę ziołowej herbaty, zapach drewna i intymna atmosfera z przepięknym widokiem na Gudauri. Gorąco polecamy!

Czas trwania: 2h

Ilość osób: 6

Cena: 220 lari/2h dla ekipy 6cio osobowej