book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Minibus

Transport

dużych grup

Transport minibusem przewidziany jest dla grup 10 – osobowych i większych. Ze względu na bezpieczeństwo i wygodę pasażerów maksymalna ilość osób ze sprzętem wynosi 15. Przy większych grupach konieczność rezerwacji transferów łączonych.

Tbilisi – Gudauri

Transfer z lotniska w Tbilisi do kurortu Gudauri. Przejazd Gruzińską Drogą Wojenną z możliwością zwiedzania interesujących miejsc po drodze.

Czas trwania: 2 – 3 godziny
Odległość: 120 km
Po drodze: Mcheta, Ananuri

 

Tbilisi – Bakuriani

Transfer z lotniska w Tbilisi do Bakuriani – kurortu w paśmie Niskiego Kaukazu. Przejazd przez dolinę Borżomską z możliwością zatrzymania się na zwiedzanie lokalnych atrakcji.

Czas trwania: 3 – 4 godziny
Odległość: 185 km
Po drodze: Uplistshike, Gori, Borjomi

 

Kutaisi – Gudauri

Transfer z lotniska Kopitnari do największego kurortu gruzińskiego Gudauri. Przejazd przez autostradę, następnie kontynuacja po Gruzińskiej Drodze Wojennej. Po drodze możliwość zatrzymania się na zwiedzanie.

Czas trwania: 5 godzin
Odległość:
320 km
Po drodze:
Jaskinia Prometeusza, Gori, Upliscyche, Mccheta

 

Kutaisi – Mestia

Transfer z położnego przy Kutaisi lotniska Kopitnari do stolicy Swanetii – Mestii. Przejazd do Zugdidi, a następnie kontynuacja drogą do Swanetii. Po drodze możliwość zatrzymania się na zwiedzanie lokalnych atrakcji.

Czas trwania: 4 – 5 godzin
Odległość:
220 km
Po drodze:
Jaskinia Prometeusza, tama na rzece Enguri, Zugdidi

 

Kutaisi – Goderdzi

Transfer z lotniska Kopitnari do położonego w górach Adżarskich kurortu Goderdzi. Przejazd do Batumi następnie kontynuacja górską drogą do Goderdzi Pass. Po drodze możliwość zatrzymania się na zwiedzanie lokalnych atrakcji.

Czas trwania: 5 – 6 godzin
Odległość:
240 km
Po drodze:
Jaskinia Prometeusza, Batumi

Tbilisi – Goderdzi

Transfer z lotniska w Tbilisi do położonego w górach Adżarskich kurortu Goderdzi. Przejazd do położonego nad Morzem Czarnym kurortu Batumi, a następnie kontynuacja do przełęczy Goderdzi. Całodzienny transfer z możliwością zatrzymania się na zwiedzanie.

Czas trwania: 10 godzin
Odległość: 500 km
Po drodze: Gori, Kutaisi, Batumi

 

Tbilisi – Mestia

Transfer z lotniska w Tbilisi do stolicy Swanetii Mestii będącej bazą wypadową do pobliskich kurortów Tetnuldi i Hatsvali. Przejazd przez sporą część Gruzji, całodzienny transfer z możliwością zatrzymania się na zwiedzanie po drodze.

Czas trwania: 8 godzin
Odległość: 450 km
Po drodze: Gori, Kutaisi, Zugdidi