book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Transfery na miarę

Dodatkowe

atrakcje

Poza jazdą na stokach lub poza nimi gruzińskie kurorty mają sporo do zaoferowania, najpopularniejszą formą rozrywki w ostatnich latach stały się loty na paralotniach oraz możliwość wypożyczenia skuterów. Bolączką jest brak regulacji prawnych kontrolujących sprzęt oraz usługodawców dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty sprawdzonych podwykonawców oraz ze sprawdzonych atrakcji.

Nie samym jeżdżeniem człowiek żyje, a przecież jest jeszcze tyle ciekawego do zrobienia podczas urlopu. Zachęcamy was do skorzystania z szerokiego wachlarza rozrywek jakie oferują nasi lokalni partnerzy.

Wynajem autokaru

Przyjeżdżacie większą grupą ale nie chcielibyście się rozdzielać? Wynajem autokaru to będzie oferta właśnie dla Was. Oferujemy komfortowe nowoczesne autokary z klimatyzacją. Transfery możliwe na terytorium całej Gruzji oraz Republik ościennych.

Jedynym ograniczeniem może być śnieg w okresie zimowym, konieczność upewnienia się o przejezdności trasy.

VIP transfer

Usługa dla osób szukających specjalnej oprawy. Wizyta ważnego gościa? Rocznica ślubu? Czy może ważne wydarzenie wymagające specjalnych przygotowań? Zgłoście nam swoje wytyczne, a my sprostamy najbardziej wyszukanym wymaganiom.

W ofercie również dostępne taxi lotnicze i loty helikopterem.

Dłuższe trasy

Transfer z lotniska do kurortu nie do końca zaspokaja twoje potrzeby i oczekiwania? Chciałbyś auto z kierowcą do dyspozycji na kilka dni? Nie ma najmniejszego problemu. Zgłoś się do nas, podaj propozycję swojej trasy, a my zajmiemy się jej organizacją. Usługa dostępna na terenie Gruzji i Republik ościennych (Armenia, Azerbejdżan, Turcja, Rosja)

Wynajem auta

Jeżeli chcecie przeżyć prawdziwą przygodę lub też jeżeli wolicie sami decydować o tym jak i gdzie wyruszacie proponujemy wynajem samochodu. Gruzini jeżdżą specyficznie ale można się do tego szybko przyzwyczaić.

W naszej ofercie: auta osobowe, minivany, 4×4