book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Transfery w Gudauri

Gudauri

i okolice

Gudauri ma sporo atrakcji do zaoferowania również w swoich pobliskich okolicach. Zachęcamy Was do odwiedzenia Kazbegi, pomnika przyjaźni gruzińsko – rosyjskiej czy fantastycznych khinkali w pobliskim Pasanauri.

Gudauri – Kazbegi

Kazbegi warto odwiedzić z kilku powodów, jednym z nich jest przepiękna panorama Kazbegu, pozostałe to słynna Cerkiew św. Trójcy u stóp majestatycznej góry oraz luksusowy hotel Rooms ze wspaniałym wnętrzem i atmosferą. Polecamy również klimatyczne supry u lokalnych mieszkańców.

Odległość: 30 km
Czas jazdy: około godziny
Opcje: minivan, minibus, auto osobowe

Gudauri – Przełęcz Krzyża

Przełęcz Krzyża to najwyższy punkt Gruzińskiej Drogi Wojennej, znajduje się tu maleńka cerkwie oraz roztacza się wspaniały widok. Niedaleko można podziwiać odrestaurowany pomnik przyjaźni gruzińsko – rosyjskiej wzniesiony dla uczcczenia 200 rocznicy podpisania paktów gregoriańskich. Jest to też miejsce gdzie można polatać na paralotni lub pojeździć na skuterach śnieżnych.

Odległość: 10 km
Czas jazdy: 30 minut
Opcje: minivan, minibus, auto osobowe

Gudauri – Pasanauri

Pasanauri to dawny kurort, które niestety lata świetności ma dawno za sobą. Jednak to właśnie tu serwują legendarne khinkali, a dla tych którzy zatęsknili za europejską kuchnia i alpejskimi klimatami jest wspaniała restauracja HofBrau z doskonałym bawarskim piwem i przysmakami – gorąco polecamy!

Odległość: 50 km
Czas jazdy: około godziny
Opcje: minivan, minibus, auto osobowe

Gudauri – Ananuri

Ananuri to przepiękna twierdza zbudowana w XIV wieku, to właśnie stąd rozpościera się przepiękny widok na zbiornik Jinvali, która zaopatruje Tbilisi w wodę pitną. Doskonałe miejsce dla osób lubiących piękną architekturę i przyrodę. Można się tu sfotografować w tradycyjnych gruzińskich papaszach na tle twierdzy.

Odległość: 30 km
Czas jazdy: około godziny
Opcje: minivan, minibus, auto osobowe

Transfery dla freeriderów

Jeżeli decydujecie się samodzielnie organizować zjazdy freeridowe w okolicy Gudauri i szukacie transportu to jest to opcja dla Was. Sami wybieracie miejsce odbioru oraz godzinę w której kierowca ma Was podrzucić lub odebrać. Trasy omawiane są indywidualnie.

Odległość: do ustalenia
Czas jazdy: j.w.
Opcje: minivan, minibus, auto osobowe

Gudauri – klasztor Lomisi

Klasztor Lomisi to miejsce pielgrzymek ale również cel wielu freeriderów. Miejsce kultu położone na granicy z Osetią Południową oferuje niesamowite zjazdy oraz niezapomniany widok na Gudauri. Możliwość poobcowania z mnichami oraz odwiedziny w klasztorze to coś co na długo pozostanie w waszej pamięci.

Odległość: 30 km
Czas jazdy: 40 – 50 minut
Opcje: minivan, minibus, auto osobowe